×

Įspėjimas

JFolder::create: Nepavyko sukurti katalogoPath: /home/ecovisag/domains/dainove.lt/public_html/cache/template

JFolder::create: Nepavyko sukurti katalogoPath: /home/ecovisag/domains/dainove.lt/public_html/cache/widgetkit

Apie mus

 

    UAB „DAINOVĖ“ buvo įkurta 1996 metais, kuomet buvo atidarytas pirmasis mūsų įmonei priklausantis grožio paslaugų centras Vilniaus senamiestyje.Tuo laiku šiame nedideliame grožio salone buvo suteikiamos visos pagrindinės veido kosmetologijos bei plaukų priežiūros paslaugos. Laikui bėgant, dėka labai profesionaliai bei kokybiškai atliekamų paslaugų ir procedūrų, taip pat dėl puikios atmosferos, mūsų salonas įgijo gan didelį populiarumą lankytojų tarpe, o pati įmonė žengė sekantį žingsnį ir išplėtė savo veiklą, pradėjusi tiekti į Lietuvos rinką kokybiškas veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos priemonės, bei kitus produktus susijusius su grožiu, sveika gyvensena, senėjimo procesų prevencija ir pan.Taip po truputį įsibėgėjo nauja mūsų veiklos sritis, kuri šiuo metu išlieka pagrindinė įmonės veikloje.

Bendraudami su vietos ir užsienio partneriais mes pastoviai tobulėjome ir laikui bėgant atsirinkome itin įdomų siūlomų prekių asortimentą.

Šiandiena, panaudodami savo sukauptą patirtį grožio prekių bei paslaugų srityje, mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums pačius kokybiškiausius produktus bei paslaugas.